Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Informacija

Apmokėjimas

minipasaulis.lt atsiskaityti galima šalies bankų internetinės bankininkystės sistemomis ir kreditine kortele. Visais mokėjimo atvejais jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas ir 128 baitų kodavimas, todėl visi šie būdai - visiškai saugūs.

Atsiskaitymas internetine bankininkyste

minipasaulis.lt už prekes galite sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Swedbank, SEB, Danske Bank, DNB, Nordea, Citadele, Šiaulių Bankas, Medicinos Bankas ir Paysera.
Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Tik į šią sistemą įvedate slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl saugumas garantuotas.

Atsiskaitymas kreditine kortele

minipasaulis.lt galite atsiskaityti šiomis kreditinėmis kortelėmis: Visa, MasterCard, Maestro. Pastaba: ELECTRON kortelės, išduotos Lietuvos komercinių bankų, yra debetinės, todėl kol kas bankai nesuteikia  galimybės jomis atsiskaityti internetu.
Mokėdami kreditine kortele, Jūs nepaliekate savo duomenų mums, nes atlikti mokėjimo operacijos esate nukreipiamas į sertifikuotų paslaugos teikėjų serverį.