Hobis

Atrask naujus pomėgius! Pristatome asortimentą išskirtiniams hobiams tiek vaikams, tiek suaugusiems: kokybiški rinkiniai, detalės ir priemonės elektrinių traukinių maketų kūrimui; automobilių, laivų ir lėktuvų modelių klijavimas ar surinkimas; gražiausios kolekcinės ir žaidimo lėlės; lėlių namai ir baldai; priemonės dekupažui; mini interjerų DIY...

Atrask naujus pomėgius! Pristatome asortimentą išskirtiniams hobiams tiek vaikams, tiek suaugusiems: kokybiški rinkiniai, detalės ir priemonės elektrinių traukinių maketų kūrimui; automobilių, laivų ir lėktuvų modelių klijavimas ar surinkimas; gražiausios kolekcinės ir žaidimo lėlės; lėlių namai ir baldai; priemonės dekupažui; mini interjerų DIY kūrimas; kilpinis siuvinėjimas; deimantinės mozaikos; tapymas pagal skaičius.

Plačiau

Hobis  1387 prekių.

Subkategorijos

 • Traukiniai

  Praėjus mažiau nei pusei amžiaus nuo pirmojo garu varomo lokomotyvo išradimo, traukinių modelių rinkiniai tapo vienu populiariausių pomėgių pasaulyje. Pristatome visame pasaulyje garsių gamintojų Marklin, Piko ir kt., kurie siekia puoselėti turtingą elektrinių traukinių modelių pramonės kultūrą ir paveldą, kurdami aukštos kokybės ir tikslias kopijas, asortimentą. Atraskite naują hobį ir jūs!

 • Maketavimas

  Miniatiūrinio maketo kūrimas yra vienas nuostabiausių ir labiausiai įtraukiančių hobių pasaulyje. Makete įkurdinami miesteliai, miškai, pievos, ūkiai, geležinkeliai su visomis smulkiausiomis detalėmis: augalais ir medžiais, pastatais ir buities daiktais, gyvūnais ir gyventojais. Maketo pagrindas gali būti dengiamas barstoma ar tiesiama žole, sąmanomis, pievų paklotėmis, keliais, uolų danga ar kt.. Šis hobis riekalauja kruopštaus darbo ir atsidavimo, tačiau neįpareigoja visko atlikti greitai, o rezultatas džiugina nuo pirmųjų akimirkų! Kurkite savo mažąjį pasaulį neskubėdami, o Mini Pasaulyje galite įsigyti visas jam reikalingas priemones, detales ir figūrėles.

 • Modeliavimas

  Mini Pasaulyje atrasite įvairiomis technikomis surenkamus modelius ir jų rinkinius. Plastikiniai automobilių, karinės technikos ar aviacijos modeliai pradedantiesiems ir pažengusiems transporto mylėtojams rinkiniuose su apdailos priemonėmis – teptukais, dažais, instrukcijomis. Pažengusiems ir itin kruopštiems modeliuotojams  – mediniai laivų modeliai. Šioje kategorijoje taip pat galite atrasti  ir naujus hobius – 3D metalinius konstruktorius Metal Earth, kurie iš smulkių metalinių detalių pavirsta į stulbinančiomis įvarių objektų figūromis.

 • Lėlių namai

  Šiandieninių lėlių namų istorija prasidėjo maždaug prieš keturis šimtus metų. Maži, tikroviško eksterjero ir interjero lėlių namai Europoje atsirado XVIII a. Nuo pat pradžių lėlių nameliai buvo ypatinga vaikų žaidimų erdvė, tačiau dažnai tokių namų kūrimas tampa kelių šeimos kartų hobis, perduodamas ir puoselėjamas ne vieną dešimtmetį. Mini Pasaulyje galite įsigyti šiuos ypatingus medinius namus, apdailą, baldus ir detales bei pačius miniatiūrinių namelių gyventojus. 

 • Dekupažas

  Dekupažo technika, tai daiktų, baldų, sienų dekoravimo piešiniais technika. Mini Pasaulyje siūlome išskirtinio Decopatch siūlomo ir kuriamo dekupažo meno priemones. Pas mus rasite visus įrankius, klijus bei specialų popierių dekupažiniams darbams. Kurkite bei puoškite buities daiktus, skulptūras, rėmelius, Papr Mache (popieriaus masės) figūrėles ir objektus, kalėdinisu ar velykinius žaisliukus, net margučius! Su Decopatch priemonėmis dekupažo technika lengvai įveikiama visiems, o rezultatas tikrai nudžiugins. 

  Pasidaryk pats! Dekoravimas Decopatch popieriumi: teptuku užtepkite ant paviršiaus klijų, uždėkite Decopatch popieriaus skiautę ir ant viršaus jį padenkite dar vienu sluoksniu klijų.

  Rekomenduojama nuo 8 metų amžiaus.

 • DIY interjerai
puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 1387 prekių
Rodoma 1 - 9 iš 1387 prekių