Naujos prekės

Informacija

Privatumo politika

1. KAM NAUDOJAMA JŪSŲ INFORMACIJA?

Kai perkate mūsų parduotuvėje, užsakymo procesui įvykdyti renkame Jūsų asmeninę informaciją - Jūsų vardą, adresą, el. pašto adresą, telefono numerį.

Kai lankotės mūsų parduotuvėje, mes automatiškai gauname Jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresą, informaciją apie Jūsų naudojamą naršyklę ir operacinę sistemą.

Su Jūsų sutikimu, galime siųsti el. laiškus apie mūsų parduotuvę, naujas prekes, specialius pasiūlymus ir atnaujinimus.

 

2. SUTIKIMAS

Kai pateikiate savo asmeninę informaciją užsakymo užbaigimui, ar kreditinės kortelės patikrinimui, ar vykdant užsakymo grąžinimą, mes prašome sutikimo informacijos rinkimui ir naudojimui tik vienu konkrečiu tikslu.

Jei mes prašome asmeninės informacijos papildomais tikslais, pvz. naujienlaiškių siuntimui, mes, arba paklausime susisiekę tiesiogiai, arba bus atskiras pasirinkimas, kur turėsite sutikti atskirai.

Jeigu persigalvojote ir nebenorite leisti tvarkyti Jūsų duomenų, ar leisti mums naudoti Jūsų duomenų tam tikrais tikslais, pvz. naujienlaiškiams, susisiekite su mumis el. paštu info@minipasaulis.ltarba paštu: Mini Pasaulis, UAB, Saltoniškių g. 9, Vilnius 08105, Lietuva.

 

3. TREČIŲ ŠALIŲ PASLAUGOS

Trečių šalių tiekėjai, kurių paslaugas naudojame, renka tiek informacijos, kiek reikia, kad galėtume naudotis jų paslaugomis.

Tam tikri paslaugų tiekėjai, tokie kaip atsiskaitymo paslaugų, turi savo privatumo politikas duomenims, kuriuos mes perduodame, jog galėtų būti įvykdytas apsipirkimas.

Tokiu atveju, rekomenduojame perskaityti tiekėjų turimas privatumo politikas, kad galėtumėte geriau suprasti, kaip Jūsų duomenys bus tvarkomi šių tiekėjų.

Atminkite, jog tam tikri tiekėjai gali būti kitoje jurisdikcijoje nei mes, ar Jūs. Todėl jei tęsite užsakymo apmokėjimą, kurį apdoros toks trečių šalių tiekėjas, Jūsų informacijai gali būti taikoma jurisdikcija tos šalies, kurioje yra šis tiekėjas.

Kai tik paliksite mūsų svetainę, būsite nukreipti į trečios šalies svetainę, ar programėlę (aplikaciją), ši mūsų privatumo politika nebėra taikoma.

 

4. NUORODOS

Spaudžiant ant nuorodų mūsų svetainėje, galite būti nukreipti į kitas svetaines. Mes nesame atsakingi už kitų svetainių taikomą privatumo politiką, ir rekomenduojame perskaityti tų svetainių privatumo politiką.

 

5. APSAUGA

Norėdami apsaugoti Jūsų asmeninę informaciją, mes imamės visų reikiamų priemonių ir taikome geriausias praktikas užtikrinti, jog informacija nebus netinkamai prarasta, panaudota, prieita, atskleista, pakeista ar sunaikinta.

Jeigu pateikiate savo kreditinės kortelės duomenis, informacija yra užšifruojama naudojant SSL. Norime atkreipti dėmesį, jog bet koks duomenų perdavimas internetu nėra 100% saugus. Mes laikomės visų PCI-DSS reikalavimų ir įgyvendiname papildomus visuotinai pripažintus standartus.

 

Taikome šiuos informacijos saugojimo terminus:

Tiesioginės rinkodaros tikslais turėdami Jūsų sutikimą – iki jūsų sutikimo nutraukimo dienos. Nutraukti sutikimą galite el. paštu info@minipasaulis.ltarba raštu: Mini Pasaulis, UAB, Saltoniškių g. 9, Vilnius 08105, Lietuva.

Elektroninės parduotuvės vartotojo paskyra yra saugoma 2 metus po paskutinio veiksmo (profilio atnaujinimo, prisijungimo, paskutinio įvykdyto užsakymo).

 

6. SLAPUKAI

Pateikiame sąrašą slapukų, kuriuos naudojame.

Pavadinimas

Trukmė

Aprašymas

_ga

2 metai

Google Analytics. Naudojamas atskirti vartotojus.

_gid

24 valandos

Google Analytics. Naudojamas atskirti vartotojus.

_gat

10 minučių

Google Analytics.

Facebook

90 dienų

Facebook statistikai

Google AdWords

540 dienų

AdWords statistikai

Zopim

2-5 metai

Pagalba gyvai (live chat).

Tawk.to

1 metai

Pagalba gyvai (live chat)

 

7. PAKEITIMAI ŠIAI PRIVATUMO POLITIKAI

Pasiliekame teisę keisti šią privatumo politiką bet kuriuo metu. Pakeitimai įsigalios iš karto po to, kai bus atnaujintas šis puslapis. Jei bus padaryti pakeitimai, mes informuosime Jus, kad žinotumėte, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame.

Jei mūsų parduotuvė bus įsigyta ar perleista kitai įmonei, Jūsų informacija bus perkelta naujiesiems savininkams, kad galėtų toliau Jums parduoti prekes.

 

KLAUSIMAI IR KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Jei norite gauti, koreguoti, ar pašalinti savo asmeninę informaciją, kurią mes turime, ar norite tiesiog sužinoti daugiau apie privatumo politiką, susisiekite el. paštu info@minipasaulis.ltarba paštu: Mini Pasaulis, UAB, Saltoniškių g. 9, Vilnius 08105, Lietuva.