Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Informacija

Prekių pristatymas

Pristatymo būdai:

 

Lietuvoje pristatome prekes DPD kurjeriu per 1 - 3 darbo dienas. Kurjeris pas jus atvyks darbo dieną darbo valandomis. Šiuo atveju, perkant prekių virš 50 Eur, pristatome nemokamai. Jei pirkinių suma yra mažesnė, pristatymo kaina Lietuvoje - 3 Eur. Jei pageidaujate, kad prekes išsiųstumėme į DPD paštomatą, užsakymo metu pažymėkite tai pastabose. Taip pat yra galimybė atsiskaityti už prekes DPD kurjeriui.

 

- Vilniaus mieste prekes galime pristatyti Wolt kurjeriu tą pačią dieną pirmadieniais - šeštadieniais nuo 10:00 iki 19:00 val. Šiuo atveju, perkant prekių mažiau nei už 10 eur, pristatymas - 6 eur, perkant prekių už 10 - 25 eur - pristatymas 5 eur, perkant prekių už 25 eur ir daugiau - pristatymas 4 eur, o perkant prekių už 100 eur ir daugiau - pristatymas nemokamas.

 

- Dėl pristatymo galimybių į kitas šalis kreipkitės info@minipasaulis.lt.

 

- Jei pažymėsite, kad prekes atsiimsite patys, tai padaryti galite PLC Panorama "MINI PASAULIS" prekių atsiėmimo punkte 3-ame aukšte, biurų dalyje (liftas geltonos zonos parkinge ties Narbuto įėjimu, prie Gintarinės vaistinės)  pirmadieniais - šeštadieniais nuo 10:00 iki 19:00 val.

 

Telefonas pasiteiravimui 8-618 15577 arba info@minipasaulis.lt.