Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Informacija

Žaislai

Lavinamieji, edukaciniai, spalvingi ir kokybiški žaislai visoms amžiaus grupėms: ūkio ir miesto transporto, laivų ir lėktuvų SIKU modeliukai; vinilinės kvepiančios vanile ar minkštos medžiaginės lėlės; PAPO vaidmenų žaidimo gyvūnų, pasakų pasaulio ar riterių figurėlės; elektrinių traukinukų rinkiniai vaikams.

Čia atrasite kokybiškas dovanas kiek...

Lavinamieji, edukaciniai, spalvingi ir kokybiški žaislai visoms amžiaus grupėms: ūkio ir miesto transporto, laivų ir lėktuvų SIKU modeliukai; vinilinės kvepiančios vanile ar minkštos medžiaginės lėlės; PAPO vaidmenų žaidimo gyvūnų, pasakų pasaulio ar riterių figurėlės; elektrinių traukinukų rinkiniai vaikams.

Čia atrasite kokybiškas dovanas kiekvienam vaikui! Mini Pasaulis – žaislų parduotuvė vaikams, paaugliams ir suaugusiems.

Plačiau

Žaislai  973 prekių.

Subkategorijos

 • SIKU modeliukai

  SIKU modeliai yra vaikų pamėgti visame pasaulyje. Mažesni su jais mielai žaidžia, vyresni pradeda kolekcionuoti, nes dauguma SIKU modelių yra tikslaus mastelio tikrų automobilių kopijos. Metaliniai modeliai pasižymi kokybe ir funkcionalumu, yra labai atsparūs. Jau gaminami ir plastikiniai SIKU modeliukai, kurie taip pat pasižymi puikia kokybe. Puiki dovana mažiems ir vyresniems!

 • Papo žaidimo figūrėlės

  PAPO kompanijai jau beveik 30 metų, todėl šiai dienai jie gali pasiūlyti platų - net 600 gyvūnų bei personažų - asortimentą. PAPO figūrėlės yra kuriamos Prancūzijoje ir gaminamos pagal aukščiausius kokybės reikalavimus. Personažai suteikia žaidimui vertę, kurios niekur kitur nėra, o gyvūnai išsiskiria tikslumu ir tikroviškumu. Žaidžiant su Papo figūrėlėmis yra skatinama vaikų vaizduotė, vaikai susipažįsta su pasaulio gyvūnais ir istoriniais herojais. Štai kodėl vis daugiau įvairaus amžiaus vaikų ne tik žaidžia su Papo figūrėlėmis, bet jas ir kolekcionuoja.

 • Lėlės

  Lėlė kaip žaislas yra naudojama ne vieną tūkstantį metų. Yra archeologinių įrodymų, kad lėlės yra seniausi žinomi žaislai. Lėlių gamintojai labai vertina savo kūrinių gerbėjus ir stengiasi kelti lėlių kokybę, parinkti tinkamiausias medžiagas, išdailinti jų grožį.

  Mini Pasaulyje siūlome atrinktų Europos gamintojų lėlės, kurios išsiskiria savo dailumu, kokybe ir yra be galo mėgstamos mergaičių ir kolekcininkų visame pasaulyje.

  Vaikams žaidžiant su lėlėmis vaidmenų žaidimus, sparčiau vystosi socialiniai įgūdžiai bei įsitvirtina šeimos vertybės, skatinamas kūrybiškumas bei gebėjimas spręsti kasdienes problemas.

  Atraskite savo mylimą tinkamiausią lėlę dovanai ar kolekcijai.

 • my world traukiniai

  Žmonės, kurie susipažino su Märklin geležinkelio modeliais, išsaugo šią patirtį savo atmintyje visą gyvenimą. Märklin kuriamų geležinkelių prototipų tikroviškas charakteris žavi jaunus ir senus. Šis susižavėjimas yra Märklin motyvacija. Märklin my world serija siūlo startinius traukinių rinkinius mažiems vaikams, kuriuose yra viskas, ko reikia pirmajam elekriniam geležinkeliui. Komplekte yra bėgių trasa, lokomotyvas ir valdymo pultelis. Tiesiog išpakuokite rinkinį ir pradėkite žaisti.

 • Konstruktoriai

  PLAYMOBIL® ženklu pažymėti aukščiausios kokybės žaislai yra nuo 1974 metų gaminami įmonės Geobra Brandstätter Stiftung & Co KG Zirndorfo mieste, Vokietijoje. PLAYMOBIL simbolis - 7.5 cm aukščio plastikinė žmogaus figūrėlė, atpažįstama iš besišypsančio veiduko. Platus žmonių figūrėlių, aksesuarų, pastatų, technikos ir gyvūnų figūrėlių pasirinkimas yra neatskiriama PLAYMOBIL vaidmenų žaidimo dalis. PLAYMOBIL žaislai yra suskirstyti teminėmis serijomis ir parduodami rinkiniais.

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 973 prekių
Rodoma 1 - 9 iš 973 prekių