Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Informacija

Kolekcininkams

Miniatiūrinės transporto priemonės pirmą kartą pasaulyje pasirodė tuo pačiu metu, kaip ir tikri automobiliai. Nors miniatiūros pirmą kartą buvo pristatytos kaip vaikiški žaislai, dabar jas vertina įvairaus amžiaus, lyties ir kilmės žmonės, jos tampa puikia dovana kolekcininkams ir automobilių mylėtojams. Kalbant apie automobilių modelių kainas, ...

Miniatiūrinės transporto priemonės pirmą kartą pasaulyje pasirodė tuo pačiu metu, kaip ir tikri automobiliai. Nors miniatiūros pirmą kartą buvo pristatytos kaip vaikiški žaislai, dabar jas vertina įvairaus amžiaus, lyties ir kilmės žmonės, jos tampa puikia dovana kolekcininkams ir automobilių mylėtojams. Kalbant apie automobilių modelių kainas, jos gali labai skirtis priklausomai nuo pagaminimo metų, modelio gamybai naudotų medžiagų ir detalių skaičiaus bei paties modelio retumo.
Didelis susidomėjimas pasaulyje yra ir lėktuvų modeliais, kolekcinėmis lėlėmis bei baldų ar muzikos instrumentų miniatiūromis.
Mini Pasaulyje galite rasti įvairių gamintojų, markių bei mastelių kolekcinius modelius, o jei savo norimo modelio nerasite, galite kreiptis į mus ir pasiteirauti - galbūt mes galėsime išpildyti jūsų svajonę ir užsakyti ieškomą automobilio ar lėktuvo modelį.

Plačiau

Kolekcininkams  481 prekių.

Subkategorijos

 • Kelių transportas

  Kolekciniai kelių transporto modeliai - tai lengvieji automobiliai, motociklai, dviračiai, karinė technika, vilkikai ir autobusai, troleibusai bei kiti keliuose sutinkamų transporto priemonių modeliai. 

 • Lėktuvai

  Mini Pasaulyje galite rasti įvairių lėktuvų modelių, tarp kurių tiek nauji, tiek labai seniai nebegaminami keleiviniai, kariniai ar kosminiai lėktuvai.
  Neradę savo norimo modelio, galite drąsiai kreiptis į mus - galbūt mes galėsime išpildyti jūsų norą ir užsakyti ieškomą lėktuvo modelį.

 • Laivai

  Mini Pasaulyje yra galimybė užsakyti įvairių laivų modelių. Neradę savo norimo modelio, galite kreiptis tiesiai į mus ir pasiteirauti -  galbūt mes galime išpildyti jūsų norą ir užsakyti ieškomą laivo modelį.

 • Muzikos instrumentai

  Mini Pasaulyje siūlome įvairiaus mastelio kolekcinius muzikos instrumentų modleius: elektrinės gitaros, pučiamieji instrumentai, violančelės, būgnai, pianinai ir fortepijonai. Čia taip pat galite atrasti garsiausių pasaulio muzikantų gitarų modelius, tokių kaip Curt Cobain ir grupės Nirvana, Eric Clapton, U2lyderio Bono, John Lennon ir kitų dievaičių gitaras.

 • Porcelianinės lėlės

  Lėlės buvo žmogaus kultūros dalis tūkstančius metų. Senovės civilizacijos sukūrė lėles kaip žaislus ir vaikų mokymo įrankius. XVIII ir XIX amžiuje lėlių gamyba tapo populiariu amatu, o porcelianinės lėlės labai išpopuliarėjo tarp kolekcininkų. Šias subtilias ir sudėtingas lėles dažnai gamindavo patyrę amatininkai ir dabar jos laikomos vertingais antikvariniais daiktais. Mini Pasaulyje atrasite kokybiškas kolekcines lėles ir ilgamečių Europos lėlių gamintojų. Priimame išankstinius užsakymus.

  Porcelianinė lėlė puiki dovana kolekcionieriui!

 • Aksesuarai
puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 481 prekių
Rodoma 1 - 9 iš 481 prekių