Naujos prekės

Informacija

Maketavimas

Miniatiūrinio maketo kūrimas yra vienas nuostabiausių ir labiausiai įtraukiančių hobių pasaulyje. Makete įkurdinami miesteliai, miškai, pievos, ūkiai, geležinkeliai su visomis smulkiausiomis detalėmis: augalais ir medžiais, pastatais ir buities daiktais, gyvūnais ir gyventojais. Maketo pagrindas gali būti dengiamas barstoma ar tiesiama žole, sąm...

Miniatiūrinio maketo kūrimas yra vienas nuostabiausių ir labiausiai įtraukiančių hobių pasaulyje. Makete įkurdinami miesteliai, miškai, pievos, ūkiai, geležinkeliai su visomis smulkiausiomis detalėmis: augalais ir medžiais, pastatais ir buities daiktais, gyvūnais ir gyventojais. Maketo pagrindas gali būti dengiamas barstoma ar tiesiama žole, sąmanomis, pievų paklotėmis, keliais, uolų danga ar kt.. Šis hobis riekalauja kruopštaus darbo ir atsidavimo, tačiau neįpareigoja visko atlikti greitai, o rezultatas džiugina nuo pirmųjų akimirkų! Kurkite savo mažąjį pasaulį neskubėdami, o Mini Pasaulyje galite įsigyti visas jam reikalingas priemones, detales ir figūrėles.

Plačiau

Maketavimas  417 prekių.

Subkategorijos

 • Maketų pagrindai

  Jūsų hobiui - maketų kūrimui siūlome NOCH įmonės pagamintus pagrindus. Pagrindai atvyksta tiesiai iš gamintojo, tad pristatymas priklauso nuo individualaus užsakymo. Maketų pagrindo išdėstymas dažniausiai būna paruoštas - nudažomas rankomis ir apželdintas barstoma žole, o pats maketas maketas jau yra pritvirtintas prie stabilaus medinio karkaso. Prie kievieno maketo pridedama bėgių schema. Pavyzdyje pateiktas H0 mastelio maketo projektas.

 • Pastatai

  Miniatiūrinių maketų dekoracijos, plastikiniai ir medžio plokščių pastatų modelių rinkiniai ir kiti geležinkelių modelių priedai. Paaugliams ir suaugusiems.

 • Figūrėlės

  Kiekvienas figūrėlių rinkinys pasakoja savo nedidelę istoriją: statybininkai, kepėjai ar pašto vežėjai, vaikai ar įsimylėjeliai; keliautojai, laukiantys traukinio stotyje arba atsisveikinantys su šeima; žmonės turguje ar vaikštinėtojai, vedantys šunis pasivaikščioti; sodininkės, raunančios piktžoles savo daržuose, ar poilsiautojai paplūdymio saulėje – visa tai ir dar daugiau rasite Mini Pasaulio internetinėje parduotuvėje, o ko nerasite – galime jums užsakyti iš nuostabių figūrėlių gamintojų. Neskubėkite ir naršykite po įvairiausius rankomis pieštus figūrėlių rinkinius.

 • Aplinka

  Viskas miniatiūrinių maketų aplinkos kūrimui: medžiai, vanduo, sniegas, žolė, uolos, kelio bei žemės dangos, augalai, akmenys, dažai, pigmentai ir kitos apdailos priemonės.

 • Priedai

  Priedai jūsų hobiui - miniatiūrinių maketų aplinkos ir geležinkelio modelių kūrimui: mažoji architektūra, elektros instaliacijos detalės, klijai, dažai ir kt.

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 417 prekių
Rodoma 1 - 9 iš 417 prekių